Apie mus

Apie mus

Jau virš 12 metų teikiame logistikos paslaugas paslaugas. Šiuo metų įtraukėme į savo veiklą ir Kemperių (turistinių namelių) nuomą. Siūlome naujausią vokietijos gamintojo Burstner modelį su gausia komplektacija, saugumo bei komforto įranga. Vokiška kokybė, dizainas, technologijos, garantijos ir patikimumas.
Kemperiai (turistiniai automobiliai) – tai patogus ir nevaržomas keliavimo būdas. Lankant gražiausias vietoves, jose pasiliekant tiek, kiek norisi. Tai galimybė keisti maršrutą, laiką ir netgi pasirinkti orą. Kelionė kemperiu šiandien yra bene pati saugiausia, nes keliaujate savame name. Taip išvengiama oro uostų grūsčių, lėktuvų, autobusų, viešbučių. Vos tik panorėję, sėdate į kemperį ir sukate vairą ten, kur jums patinka, kur oras geresnis. Esate prie jūros, upės, ežero ir džiaugiatės savos virtuvės, savo namo privalumais.
Norite nuomotis namelį ant ratų? Padėsime jums kiekviename žingsnyje.

Kokybė

Nenuvilianti Vokiška kokybė.

Garantijos

Visos garantijos Jūsų saugiai kelionei.

Dizainas

Tiek išore, tiek vidumi patrauklūs kemperiai.

Pagalba

Visapusiška pagalba nutikus netikėtumams.

Susisiekime

Turite klausimų?

Skambinkite mums, ir padesime jums įdomiu klausimu.

+370 670 09275

Atsiliepimai

Ką mūsų klientai šneka?

"Kemperių namai" mums pasiūlė tai, ko reikėjo. Įmonės darbuotojai lanksčiai ir maloniai bendrauja, operatyviai padeda, paaiškina. Šią įmonę mes drąsiai rekomenduosime savo pažįstamiems ir draugams. Mes toliau naudosimės šios įmonės paslaugomis.
Eimantas Kavaliauskas
Laimingas klientas
Lankstumas, patraukli kaina ir sugebėjimas patenkinti kliento poreikius yra "Kemperių namų didžiausi privalumai.
Diana Kleinaitė
Laimingas klientas
Gera kaina ir malonus aptarnavimas bei teisingas požiūris į klientą paliko puikų įspūdį apie Kemperių namai
Viktoras Trinkūnas
Laimingas klientas

Dažniausiai užduodami klausimai.

Mes siūlome naujausius ir kokybiškiausius Vokietijos gamintojų Bürstner modelį su gamykline garantija.

Operatyvi pagalba kelyje atsitikus nenumatytiems gedimams, KASKO draudimas, patarimai ir konsultacijos.

Kemperio perdavimas galimas ir iš vakaro, kad ramiai susidėjus daiktus ir pasiruošus, jau ankstyvą rytą galėtumėte išvykti į savo suplanuotą kelionę negalvodami, kad kažką pamiršote.

Mes parūpinę ne tik standartinę signalizaciją, bet ir tūrio davikliais salone, bei garažo patalpoje, taip pat dūmų ir dujų signalizacija, kuri apsaugos Jūsų sveikatą.

Su mūsų kemperiais galite keliauti visur, jei turite B kategoriją ir galite vairuoti šią transporto priemonę. (nėra kelių mokesčių).